تولید جعبه بسته بندی لوکس صادراتی2024

مدیریت حمزه

تولید جعبه و بسته ‌بندی‌ لوکس صادراتی به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین اقدامات شناخته می‌شود که توسط کشور های فعال در زمینه صادرات مورد توجه قرار گرفته است. خوشبختانه کشور ما ایران نیز جزو آن دسته از کشور هایی است که در زمینه صادرات محصولات خوراکی و مصرفی گوناگونی فعال می‌باشد.

همین موضوع باعث شده تا تولید انواع مختلف جعبه‌ ها و بگ شاپ تا حد بسیار زیادی اهمیت پیدا کند. هر چه جعبه‌ های تولید شده و استفاده ‌شده در این زمینه لوکس‌تر و باکیفیت‌تر باشند، روند فروش آن بهبود پیدا خواهد کرد.

 شاید ظاهر جعبه و بسته‌ بندی یک محصول نتواند به‌ صورت صددرصد ما را قانع کند تا از آن محصول بهره ببریم، اما تا حد بسیار زیادی روی ترغیب ما برای خرید آن محصول تأثیرگذار است. شما با استفاده از همین قانون نانوشته و ساده، می‌توانید با استفاده از جعبه‌ های باکیفیت و مناسب صادراتی، میزان فروش را چندین برابر کنید.

 

بسته بندی های لوکس

بسته بندی لوکس

بسته ‌بندی‌ لوکس همان‌ طور که از نام آن پیداست، بسته ‌بندی می‌باشد که علاوه‌ بر نگه‌داری از ویژگی‌ های کیفی محصول و جلوگیری از وارد شدن آسیب به آن، می تواند فاکتور های زیبایی ‌شناختی زیادی را نیز به محصول اضافه کند.

 قاعدتاً هر چه بسته ‌بندی مورد نظر با زیبایی بیشتری طراحی‌ شده باشد و از مواد اولیه با کیفیتی برای تولید آن بهره گرفته شده باشد، جذاب‌تر خواهد بود و می‌تواند راحت‌تر مشتری را به سمت خودش جذب کند. معمولاً برای داشتن یک بسته ‌بندی‌ لاکچری دو فاکتور مهم ویژگی ظاهری و همچنین کیفیت بسته ‌بندی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود. مادامی که این دو نکته مورد توجه قرار بگیرند، شما می‌توانید راحت‌تر در متقاعد کردن مشتریانتان برای خرید محصولات قدم بردارید. 

بسته بندی لاکچری تبلیغات غیر مستقیم و منحصر به فرد

بسته بندی لاکچری میتواند با جذابیت های بصری که دارد نگاه ها را به برند شما جذب کند و همین باعث افزایش آگاهی از برند (brand awareness) هر چه بیشتر منجر خواهد شد. با استفاده از یک بسته بندی لاکچری  با دوام این امکان وجود دارد که افراد مدت بسیار زیادی از به عنوان مثال بگ برند شما استفاده کنند. این مسئله باعث می شود که یک بیلبرد تبلیغاتی دائمی متحرک خاص داشته باشید.

تولید بسته ‌بندی‌ لاکچری

با توجه به اهمیت استفاده از بسته ‌بندی‌ لاکچری برای تولید محصولات گوناگون، خدمات دهندگان زیادی تلاش می‌کنند تا با تولید این بسته ‌بندی ‌ها نیاز مشتریانشان را برطرف سازند. به این موضوع توجه داشته باشید که حتماً برای تهیه انواع این بسته ‌بندی‌ ها، به سراغ باکیفیت‌ترین خدمات دهندگان بروید تا بتوانید بهترین محصولات را تهیه کنید.

 تولید بسته‌ بندی های لوکس کار هر فردی با هر سطح تخصصی نیست. این بسته‌ بندی‌ ها باید با توجه به نام برند، زمینه‌ی کاری، و انرژی برند هماهنگ باشند.  به همین دلیل تنها افرادی می‌توانند در جذب مخاطب نسبت ‌به محصولات تولید شده موفق عمل کنند، که به ‌خوبی این فاکتور ها را بشناسند و بتوانند به‌ صورت علمی و دقیق، آن ‌ها را بکار بگیرند.

پس حتماً برای تولید بسته‌ بندی ‌های لوکس، سراغ خدمات ‌دهندگان تخصصی بروید که می‌دانند باید با توجه به محصولی که شما تولید می‌کنید به چه فاکتور هایی توجه داشته باشند. 

بسته بندی لوکس

بسته ‌بندی‌ لوکس زعفران

زعفران به عنوان یکی از مهم‌ترین محصولات صادراتی کشورمان ایران شناخته می‌شود. طبق اطلاعات موجود، بیش ‌از نود درصد زعفران مورد نیاز هر جهان در کشور ایران تولید می‌شود. همین موضوع باعث شده تا استفاده از بسته ‌بندی‌ لوکس زعفران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد.

با استفاده از بسته‌ بندی ‌های لاکچری زعفران، شما می‌توانید بازار خوبی در کشور های گوناگون داشته باشید و از این طریق برای خودتان درآمدزایی زیادی را کسب کنید. بسته ‌بندی‌ های زعفران می‌توانند به ‌صورت شیشه‌ای، ظروف خاتم‌کاری، جعبه ‌های پلاستیکی، جعبه‌ های چوبی و... باشند.

این کاملاً به سلیقه شما بستگی دارد که می‌خواهید محصول مورد نظر خودتان را با چه بسته ‌بندی و در چه شرایطی به فروش برسانید. برای برندینگ بهتر، شما می‌توانید علاوه‌ بر زعفران، محصولات دیگری مانند زعفران ساب را نیز به فروش برسانید تا بتوانید برای خودتان سود بیشتری کسب کنید و همچنین کار مشتریان را نیز راحت‌تر کنید. تمامی این فاکتور ها به سلیقه و هوشمندی خود شما بستگی دارد.

جعبه بسته ‌بندی‌ لوکس

جعبه بسته ‌بندی‌ لوکس یکی از کاربردی‌ترین بسته ‌بندی‌ هایی است که می‌تواند برای هر نوع محصول مورد استفاده قرار بگیرد. شما می‌توانید برای بسته ‌بندی‌ لاکچری لوازم آرایشی، عطر و ادکلن، محصولات مراقبتی، یا حتی پوشاک، از انواع متفاوت جعبه بسته ‌بندی بهره ببرید.

در بسیاری از موارد نیز می‌توان از برای بسته ‌بندی محصولات خوراکی از این جعبه‌ ها بهره برد. نکته مهمی که در این زمینه شما باید به آن توجه و دقت داشته باشید استفاده از جعبه‌ هایی است که با مواد اولیه مناسبی به بازار عرضه شده‌اند و کیفیت و جنس خوبی دارند.

 معمولاً در حال حاضر، این جعبه‌ ها با کاغذ فشرده شده و کارتون مستحکم تولید می‌شوند که این موضوع باعث شده این محصولات دوام مناسبی داشته باشند.‌ علاوه‌ بر بالا بردن زیبایی محصول، این جعبه ها تا حد بسیار زیادی باعث حفاظت از محصول مورد نظر می‌شوند. 

بسته بندی لوکس

بسته ‌بندی‌ لوکس صابون

از دیگر محصولاتی که ممکن است نیاز به بسته‌ بندی داشته باشند، ما می‌توانیم به شوینده‌ هایی مانند صابون ها اشاره کنیم. صابون ‌ها درحال ‌حاضر محصولات پرکاربردی هستند که در زمینه‌ های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از این صابون ها مناسب استفاده روزانه هستند و برخی دیگر عنوان شوینده بدن در حمام استفاده می‌شوند.

 در حال‌ حاضر توجه به بسته‌ بندی لوکس صابون و ظاهر خود صابون از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. صابون ها معمولاً باید با بسته ‌بندی‌ های زیبا و دل‌نشینی به بازار عرضه شوند. انتقال حس مثبت به‌ همراه رایحه‌ی شگفت‌انگیز صابون می‌تواند تا حد بسیار زیادی در جذب مشتری تاثیر گذار می‌باشد.

اگر می‌خواهید صابون ها را در بسته ‌بندی‌ های چندتایی به بازار عرضه کنید، می‌توانید از جعبه ‌های پلاستیکی یا جعبه‌ های مقوایی با روکش پلاستیکی استفاده کنید. اگر می‌خواهید این محصولات را در انواع تکی به بازار عرضه کنید، می‌توانید تنها از بسته ‌بندی‌ های پلاستیکی استفاده ‌کنید که خودشان دارای طرح می‌باشند.

 علاوه‌ بر این موضوع استفاده از پلاستیک شفاف برای خود صابون و قرار دادن صابون و دفترچه راهنما در جعبه‌ی کارتنی نیز می‌تواند در این زمینه ایده مقرون ‌به‌ صرفه و مناسبی باشد. 

بسته بندی لاکچری لوکس

بسته ‌بندی‌ لاکچری خشکبار

خشکبار ها از دیگر محصولات پرطرف‌دار صادراتی ایرانی می‌باشد که به کشور های گوناگونی صادر می‌شوند. برای بالا بردن کیفیت خشکبار ها بسته ‌بندی‌ لوکس آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با بسته ‌بندی‌ لوکس خشکبار، می‌توان راحت‌تر به جذب مشتریان پرداخت و آن ‌ها را برای خرید محصول با کیفیت قانع کرد. ایده ‌های خلاقانه‌ بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند که می‌تواند در جذب مشتری تاثیر گذار باشند.

 استفاده از بسته‌بندی‌ های شفاف به مشتری اجازه می‌دهد تا داخل بسته‌بندی را ببیند. این موضوع می‌تواند تا حد بسیار زیادی در بهبود روند اعتماد سازی تاثیرگذار باشد. علاوه ‌بر این موضوع، بسیاری از خشکبار ها خودشان به ‌تنهایی جذابیت‌ های بصری زیادی دارند. شما می‌توانید با استفاده از این الگو و با ویژگی‌ های جذاب خود خشکبار ها، تا حد بسیار زیادی در جذب مخاطبین موفق باشید. 

بسته بندی لوکس

بسته ‌بندی‌ لوکس پسته

پسته ‌های ایرانی یکی از باکیفیت‌ترین پسته‌ ها در سراسر جهان شناخته می‌شود. درست مانند آجیل ‌ها و خشکبار ها بسته ‌بندی‌ لوکس پسته می‌تواند در فروش آن ‌ها تاثیر شگفت‌انگیزی داشته باشد. شما باید با توجه به شور بودن یا خام بودن پسته ها، این محصولات با رنگ های گوناگونی به بازار عرضه می‌شود.

 پسته زعفرانی شور رنگی مایل به زرد دارند اما ممکن است که پسته های متنوع دیگر نیز به بازار عرضه شوند که هر کدام با توجه به طعمی که گرفته‌اند رنگ متفاوت خودشان را داشته باشند. نکته هوشمندانه در این زمینه توجه به رنگ هر نوع پسته و بسته‌ بندی مناسب آن‌ ها می‌باشد.

شما باید برای بسته ‌بندی پسته به فاکتور ها و عوامل گوناگونی توجه داشته باشید تا یک بسته ‌بندی جذاب و درخور را ارائه کنید.

بسته بندی لوکس لاکچری

آجیل با بسته ‌بندی‌ لوکس

بسته ‌بندی‌ لوکس آجیل یکی از شگفت‌انگیزترین و لذت‌بخش‌ترین بسته ‌بندی ‌های موجود در محصولات می‌باشد. آجیل ‌هایی مانند بادام، پسته، بادام هندی، فندق و ... به‌ خودی ‌خود تا حد بسیار زیادی ظاهر جذابی دارند. حال فرض کنید که این محصولات را در بسته‌بندی ‌های زیباتری به بازار عرضه کنید.

اتفاقی که در ادامه رخ خواهد داد شگفت‌انگیز خواهد بود. در کنار استفاده از باکیفیت‌ترین و بهترین انواع آجیل شما می‌توانید با بسته‌بندی لوکس هوشمندانه با کمترین هزینه‌ ها، یک ظاهر مناسب و زیبا برای آجیل خودتان بسازید و آن‌ ها را راحت‌تر بفروشید.

برای داشتن حالت سنتی شما می‌توانید این آجیل‌ ها را در بسته‌ بندی‌ های پنج الی هشت ضلعی به بازار عرضه کنید. شما می‌توانید برای شیک‌تر شدن آن‌ ها از بسته‌ بندی‌ های مربع یا مستطیل استفاده کنید.

فراموش نکنید که حتماً در بسته‌بندی لوکس، با استفاده از طلق شفاف محصولات داخل بسته‌بندی بندی را در معرض دید مشتری قرار دهید تا بتوانید در جذب مشتری موفق‌تر باشید. 

بسته ‌بندی‌ لوکس خرما 

کشور ما ایران به ‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین کشور های تولید کننده خرما در سراسر جهان شناخته می‌شود. اما با توجه به این نکته مهم قاعدتاً تنها صادرکنندگانی در این زمینه موفق خواهند بود که به بسته‌بندی خلاقانه و مناسب محصولات بپردازند.

با توجه به تولید زیاد محصولات خرما در ایران افراد زیادی سعی می‌کنند تا از صادرات خرما برای خودشان درآمد داشته باشند اما تنها خدمات‌ دهندگانی موفق می‌شوند که می‌توانند با سود بالا و با بسته‌بندی مناسب، این محصولات را به ‌صورت مستقیم و با حذف واسطه ها به دست مشتریان برسانند.

بسته ‌بندی ‌های مناسب در این زمینه تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. شما می‌توانید در کنار عرضه خرما و بسته ‌بندی‌ لاکچری خرما، از مغز های گوناگونی در لابه‌لای خرما استفاده کنید یا با جداسازی هسته‌ های خرما، محصول باکیفیت‌تری را به دست مشتریان خود برسانید. به این نکته دقت داشته باشید که هر چه بسته‌ بندی شما زیباتر، باکیفیت‌تر، همچنین بازدارنده‌تر باشد، از آلوده شدن خرما جلوگیری کند و بیشتر مورد توجه خریداران قرار می‌گیرد. 

بسته بندی لوکس لاکچری

جعبه بسته ‌بندی‌ لاکچری

پیش‌تر نیز برای شما گفتیم که  جعبه بسته ‌بندی‌ لوکس می‌تواند برای بسته ‌بندی انواع گوناگون و متفاوتی از محصولات مورد استفاده قرار بگیرند که یک نمونه قابل توجه آن جعبه جواهر می باشد. این جعبه‌ ها می‌توانند در انواع گوناگونی به بازار عرضه شوند. بالای 90 درصد محصولات این جعبه‌ ها مقوایی می‌باشند که از استحکام خوبی برخوردارند و می‌توانند به‌ خوبی از محصولات داخل بسته‌ بندی مراقبت کند. 

پلاستیک بسته ‌بندی‌ لوکس

بسته ‌بندی‌ لوکس تنها وابسته به استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مناسب نیست. نکته مهمی که می‌تواند درصد لوکس بودن بسته ‌بندی را تا حد بسیار زیادی بالا برود، دقت و توجه به نوع محصول و استفاده از المان ‌ها و فاکتور هایی است که می‌تواند هماهنگی بسته ‌بندی و محصول را بالا ببرد.

 برخی محصولات برای بسته بندی بهتر و پلمپ شدن نیاز به پلاستیمک ها دارند. در این شرایط می توان با بسته بندی پلاستیکی علاوه بر کم کردن هزینه ها، نیاز به بسته بندی لاکچری را برطرف کرد.

 

بسته ‌بندی‌ لوکس شکلات

برای بسته ‌بندی‌ لوکس شکلات قاعدتاً باید از محصولاتی بهره گرفته شود که در رنگ ‌های تیره به بازار عرضه می‌شوند. شکلات ها علی‌الخصوص کاکائو ها، احساس لاکچری بودن بسیار زیادی را با خودشان به‌ همراه دارند.

همین موضوع باعث شده تا خدمات دهندگان زیادی تلاش کنند تا با استفاده از بسته‌ بندی‌ های رنگ ‌های تیره و المان ‌های جذاب مانند رنگ‌های طلایی روی این بسته ‌بندی ‌های تیره، توجه مشتریان را به خودشان جلب کنند.

 

بسته بندی لوکس

 

 بسته ‌بندی‌ لوکس میوه

میوه‌ ها جزو آن دسته از محصولاتی هستند که با توجه به آب‌ و هوای هر منطقه می‌رویند. همین موضوع باعث شده تا تمامی میوه‌ های موجود در سراسر جهان در دسترس همه افراد وجود نداشته باشند. در این شرایط می‌توان با صادرات میوه و استفاده از خدمات بسته ‌بندی‌ لوکس، راحت‌تر نیاز مشتریان را برطرف کرد.

 میوه‌ های صادراتی معمولاً میوه‌های لوکسی هستند که با حجمی بسیار پایین به بازار عرضه می‌شوند. همین موضوع به شما کمک می‌کند تا دست بازی برای بسته ‌بندی آن ‌ها داشته باشید. به این موضوع توجه داشته باشید که میوه‌ ها، خشکبار ها، آجیل ‌ها و... تفاوت زیادی دارند و روند بسته ‌بندی آن‌ ها حالتی بسیار خاص است.

میوه‌ ها اگر در سریع‌ترین زمان ممکن صادر نشوند و روند بسته‌ بندی آن ‌ها با ‌سرعت بالایی طی نشود، ممکن است که خراب شوند و ضرر و زیان‌ های زیادی را به خودشان به‌ همراه داشته باشند. دقیقاً به ‌همین دلیل است که شما باید از قبل طراحی بسته ‌بندی‌ لوکس، میوه را آماده داشته باشید تا در صورت رسیدن آن بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن و بسته‌ بندی کالا به بازار عرضه کنید.

بسته ‌بندی ‌لوکس صادراتی

شما قبل ‌از تولید محصول و قبل‌ از شروع روند بازاریابی باید سعی کنید تا یک بسته ‌بندی مناسب را برای محصولاتی ارائه‌ شده خودتان در نظر بگیرید. در این شرایط می‌توانید راحت‌تر در زمینه بازاریابی قدم بردارید و سریع‌تر به جذب مخاطبین خواهید پرداخت.

 بسته‌ بندی مناسب، به محصول مورد نظر شما هویت می‌بخشد و ارزش مادی و معنوی آن را تا حد بسیار زیادی بالا می‌برد. در حال‌ حاضر، بسته ‌بندی لاکچری عنوان یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین ابزار های بازاریابی شناخته می‌شود که می‌تواند به شما کمک کند تا سریع‌تر به هدف خودتان دست پیدا کنید.

در قدم اول شما باید با توجه به نوع محصول مورد نظر بسته ‌بندی خاص خود را انتخاب کنید. در ادامه با به ‌کارگیری المان‌ های گوناگون و متفاوت، می‌توانید این بسته ‌بندی را زیباتر از گذشته شکل دهید و هویت بیشتر به محصول مورد نظر خود ببخشید.

 برای مثال اگر شما زعفرانی یا عسل را در ظروف شیشه‌ای با کیفیت به بازار عرضه کنید و سعی کنید که در کنار عرضه مناسب، ماهیت محصول را نیز به بسته‌ بندی اضافه کنید، موفق‌تر خواهید بود.

هنگام بسته‌ بندی زعفران می‌توانید از برگ خود گل زعفران برای طراحی استفاده کنید یا برای طراحی جعبه عسل استفاده از ترکیب رنگ زرد و مشکی بسیار فوق ‌العاده و تاثیرگذار خواهد بود. 

بسته ‌بندی‌ لوکس عسل

عسل جزو آن دسته از محصولاتی است که برای بسته‌بندی آن شما با چالش ‌های بزرگی رو به رو خواهید شد. عسل‌ ها معمولاً باید در بسته ‌بندی ‌های شیشه‌ای به بازار عرضه شوند، در غیر این صورت مشکلات زیادی به ‌هنگام جا به‌ جایی و استفاده به وجود خواهد آمد.

بسیاری از تولیدکنندگان سعی می‌کنند برای کم کردن هزینه‌ های خودشان برای بسته ‌بندی‌ لوکس عسل از شیشه ‌های پلاستیکی استفاده کنند. به این نکته توجه داشته باشید که این بسته ‌بندی ‌ها، می‌توانند تا حد بسیار زیادی اعتبار و نام برند شما را تحت تاثیر قرار دهند.

در حال حاضر همه می‌دانند که پلاستیک ظرف مناسبی برای نگه‌داری مایعات خوراکی مانند عسل نمی‌باشد و تحت شرایط نامناسب نگهداری، گرما و نور آفتاب ممکن است که تا حد بسیار زیادی خواص شگفت‌انگیز عسل را تحت تاثیر قرار دهد.

 سعی کنید که در کنار استفاده از شیشه ‌های با کیفیت برای بسته‌بندی عسل، به فاکتور های زیباسازی نیز توجه داشته باشید. برای مثال طراحی شیشه‌ ها به شکل شش ضلعی که یادآور کندوی زنبور عسل می‌باشد یا استفاده از برخی فاکتور های دکوراتیو دیگر مانند طراحی مدل زنبوری با خط های زرد و سیاه می‌تواند تا حد بسیار زیادی بسته ‌بندی را لوکس‌تر و زیباتر کند و به شما کمک کند تا راحت‌تر به جذب مخاطب بپردازید. 

بسته ‌بندی ‌لوکس برنج

برنج جزو آن دسته از محصولات با کیفیت ایرانی می‌باشد که در سراسر جهان طرف‌داران زیادی دارد. شما می‌توانید، برنج را در بسته ‌بندی ‌های هر چند کیلویی می‌خواهید به بازار عرضه کنید و با فروش آن برای خودتان سود زیادی بدست بیاورید. متأسفانه برای بسته ‌بندی‌ لوکس برنج دست شما برای بسته‌ بندی محصولات دیگر باز نیست و شما باید تنها تمرکز خودتان را روی طراحی مناسب کیسه محصول منعطف کنید.

هر چه کیسه‌ای محصول در این زمینه زیباتر چشم‌نوازتر باشد، می‌توان گفت که طراحی شما لوکس تر است. بهتر است که به ‌جای استفاده از کیسه‌ های پلاستیکی، کیسه ‌های الیاف خاص را برای بسته ‌بندی برنج انتخاب کنید تا علاوه‌ بر حفظ عطر و بوی محصول، بسته ‌بندی زیبایی را نیز داشته باشید. به این موضوع دقت داشته باشید که علاوه‌ بر زیباسازی بسته ‌بندی برنج شما باید به فاکتور هایی مانند عدم همه نفوذ رطوبت به داخل بسته ‌بندی را نیز مورد توجه قرار دهید. 

 بسته بندی لوکس حمزه

بسته بندی لاکچری ادویه

ادویه ‌ها نیز جزو محصولات بسیار پرکاربرد و شگفت‌انگیزی هستند که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. ادویه‌ ها با توجه به ذائقه یک کشور یا یک منطقه تولید شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند‌. همین موضوع باعث شده تا در سراسر جهان میلیون‌ ها نوع ادویه متفاوت وجود داشته باشد. ادویه‌ های ایرانی نیز جزو آن دسته از ادویه‌ هایی هستند که توسط افراد زیادی در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته‌اند.

همین موضوع باعث شده تا خدمات گیرندگان زیادی تلاش کنند تا با استفاده از خدمات بسته ‌بندی‌ لوکس ادویه، راحت‌تر مشتریان را جذب کنند. به این موضوع دقت داشته باشید که بسته‌ بندی لاکچری ادویه به نوع فعالیت شما بستگی دارد.

 برای مثال اگر شما چند نوع ادویه را به فروش میرسانند می‌توانید با استفاده از پکیج های بسته ‌بندی و استفاده درست از رنگ‌ های متفاوت و المان های دیگر، پک های بسیار جذابی را به بازار عرضه کنید. اگر تنها در زمینه فروش یک نوع ادویه فعالیت دارید، دست بازی برای طراحی خواهید داشت و می‌توانید راحت‌تر یک بسته‌بندی لاکچری را پیاده ‌سازی کنید. ایده‌ های بسیار متنوع و گوناگونی وجود دارند که می‌توانند به شما در زمینه بسته ‌بندی لاکچری ادویه کمک کنند.

 

بسته بندی لوکس

مجموعه تخصصی چاپ و بسته بندی های لاکچری حمزه HAMZEH

ما در این مطلب تلاش کردیم به‌ طور کامل برای شما در رابطه با بسته ‌بندی‌ لوکس محصولات صادراتی صحبت کنیم و به شما بگوییم که چگونه می‌توانید با استفاده از خدمات گوناگون و متنوعی که در این زمینه ارائه می‌شود نیاز مشتریانتان را برطرف سازید. به این نکته توجه داشته باشید که بسته ‌بندی‌ لوکس و لاکچری تنها به‌ زیباسازی ظاهر محصول تمرکز ندارد.

یک بسته‌ بندی لوکس مناسب باید علاوه ‌بر زیباسازی ظاهر محصول تا حد بسیار زیادی فاکتور های مراقبتی را نیز مورد توجه قرار داده باشد. برای مثال این بسته‌ بندی باید کاملاً پلمپ باشد تا از ورود انواع متفاوت آلودگی‌ ‌ها به داخل بسته تا حد بسیار زیادی جلوگیری شود. علاوه ‌بر این موضوع، پلمپ بودن این بسته ‌بندی باید با کیفیت باشد که عطر و طعم و تازگی محصول درون بسته ‌بندی تحت‌الشعاع قرار نگیرد.

البته با توجه به نوع محصول مورد نظر درصد اهمیت این فاکتور ها جابه‌جا می‌شود. برای مثال اگر شما قصد داشته باشید لوازم آرایشی جابه‌جا کنید، تنها آسیب نرسیدن به بدنه اصلی محصول مهم می‌باشد. اما اگر قصد دارید مواد غذایی مانند زعفران، پسته، آجیل و .. را جابه‌جا کنید، قاعدتاً باید  بسته‌ بندی‌ ها را طوری انتخاب کنید فاکتور های محیطی آلوده نتوانند این محصول دست پیدا کنند و آن را آلوده سازند.

 

سایر تصاویر