مقالات

قبلا در باره اینکه هارد باکس چیست مقاله ای مفصل ارائه نموده ایم، اما برای یاد آوری ؛ به طور خلاصه می توان گفت که جعبه سخت یا هارد باکس ، جعبه ای است که از مقوا ضخیم و فشرده شده تهیه می شود.
مشاهده مقاله
روش تولید ساک دستی های کاغذی و مقوایی
مشاهده مقاله
جعبه شکلات یکی از پرمصرف ترین و در عین حال محبوب ترین انواع بسته بندی در سرتاسر جهان است. تولید جعبه شکلات هم یکی از خدمات حیاتی برای این صنعت گسترده و پرطرفدار محسوب می شود. در عین حال پیدا کردن جعبه شکلات مناسب برای شکلات دست ساز یا کارخانه ای شما می تواند گاهی سخت و غیر ممکن به نظر برسد.
مشاهده مقاله
چاپ با شکل و اندازه ی معینی شروع شده و هنوز پس از گذشت قرنها هیچ اتفاق تازه ای در ماهیت آن صورت نگرفته است. از گوتنبرگ سال ۱۴۵۶ تا سالهای ۱۸۵۰ چاپخانه به شکل خانگی وجود داشته است و پس از آن هر چندین سال یک بار شاهد پیشرفتها و تغییرات تکنولوژیک در این رشته بوده ایم.
مشاهده مقاله
قبل از اینکه انواع مدرن تری از چاپ گراور اختراع ،شود اصول اولیه این روش در سالهای متمادی کاربرد داشته است. در این روش که به چاپ گود نیز معروف است تصویر مورد نظر را بر روی صفحات فلزی که عمدتاً مسی بود، حکاکی می کردند و به وسیله ی ماشینهای چاپ گراور مسطح چاپ میکردند.
مشاهده مقاله